fbpx

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Zapraszamy na tegoroczny obóz języka angielskiego we Władysławowie. Gwarantujemy niezapomniane 10 dni wakacyjnej przygody w świecie języka angielskiego!
Wszystkie ręce na pokład! Zaczynamy! Ahoj!

WYPRZEDANE

Władysławowo

Tegoroczny obóz języka angielskiego odbędzie się w Willi Pomorzanka we Władysławowie. Władysławowo – niezmiennie znajdujące się na pierwszym miejscu w rankingach najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych nad Bałtykiem – to prawdziwa perła na mapie turystycznej Polski, pełna atrakcji dla dzieci i młodzieży. W sezonie letnim tętniące życiem, mieniące się wszystkimi kolorami, smakami i melodiami lata, fikuśnie kiwa na nas palcem zapraszając na najlepsze gofry, watę cukrową i lody.

Willa Pomorzanka

702 kroki od plaży, schowana od zgiełku, a wciąż w samym sercu Władysławowa, Willa Pomorzanka oferuje luksusowe warunki wypoczynku. Znajdują się tu eleganckie, świetnie wyposażone pokoje dwu, trzy i czteroosobowe, wenecka sala balowa, sala biesiadna z kominkiem, sala szkoleniowa, sale z lustrami do zajęć tanecznych, sala kinowa, boiska do koszykówki i siatkówki, stoły do tenisa i stoły bilardowe, siłownia, miejsce na ognisko, wiata biesiadna z grillem oraz sala sportowa ze sprzętem do ćwiczeń, basen, gabinet lekarski, miejsce na ognisko oraz Orlik i dodatkowa sala gimnastyczna jest tuż za płotem. 

Gustowna, urządzona w morskim stylu, przestrzenna sala jadalna to miejsce, w którym największy niejadek skusi się na domowe smakołyki przyrządzane z największą pieczołowitością. Weganie, wegetarianie oraz mięsożercy znajdą tu domowe posiłki, smaczne i dobrze zbilansowane dietetycznie. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu uginają się pod różnorodnością świeżych i świetnie skomponowanych posiłków. Wybór napojów ciepłych i zimnych do każdego posiłku – tylko tutaj tak bogaty.

Plaża ma kolor najczystszej bieli, a zielony sosnowy las znajdujący się w Nadmorskim parku Krajobrazowym i mikroklimat czystego, morskiego powietrza z dużą zawartością jodu sprawiają, że miejsce to, niezmiennie, od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością licznie przybywających turystów, sportowców (centrum przygotowań olimpijskich) oraz uczestników obozów, w tym obozów językowych z Collegem Językowym!

Program

To tutaj Wasze dziecko poczuje oszałamiającą magię nadmorskiego powietrza, odetchnie pełną piersią, zażyje kąpieli słonecznej i morskiej, a wszystko to na jednej z najpiękniejszych plaż w pasie Morza Bałtyckiego. A wieczorem pośpiewa z nami przy ognisku, upiecze kiełbaskę, pozna cudownych rówieśników, z którymi w ciągu dnia będzie przeżywać przygody, odkrywać nowe oblicza języka angielskiego poprzez sport, zabawę, wspólne rozwiązywanie zagadek i quizów, wycieczki, wspólne projekty i warsztaty oraz pełne zanurzenie w języku angielskim, zupełnie jakby płynęło żółtą łodzią podwodną.

Akcja ZANURZENIE

Zadbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo spędzanych wielu godzin w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego obóz językowy umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier językowych oraz poprawę umiejętności? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie wszystkich zmysłów. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas nad polskim morzem, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz je dziecko na jeden z turnusów już teraz.

Widzimy się już za chwilę!
Ahoj!

WYPRZEDANE

Harmonogram

Cena zawiera

 • autorski program językowy (60 godz. / 10 dni) i sportowo-rekreacyjny
 • 9 noclegów w ośrodku Willa Pomorzanka we Władysławowie
 • śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, obiadokolację w dniu przyjazdu oraz śniadanie i prowiant na drogę w dniu wyjazdu
 • ognisko z kiełbaskami
 • wycieczka na Hel i zwiedzanie Fokarium, latarni oraz rejs statkiem Wikingów
 • wycieczka do Wąwozu Chłapowskiego
 • zwiedzanie Władysławowa – Muzeum Iluzji i wieża widokowa oraz spacer deptakiem Aleja Gwiazd Sportu
 • ubezpieczenie NNW
 • całodobowa opieka pielęgniarki
 • opieka ratownika na plaży strzeżonej
 • prezenty od Collegu Językowego dla każdego uczestnika (czapka i smycz z identyfikatorem)

Cena nie zawiera

 • transport z Warszawy nad morze i spowrotem – 350 zł

Wycieczki fakultatywne

 • wizyta do Lunaparku Sowiński we Władysławowie – 30-50 zł
 • park linowy – 25-30 zł
 • rejs szybką łodzią motorową RIB – 35-55zł

TURNUS II

Angielski obóz nad polskim morzem
we Władysławowie

14.07- 23.07.2022 (10 dni / 9 noclegów)
Wiek: 7-16 lat

WYPRZEDANE

Cena

2387 zł

Zniżka dla uczniów Collegu Językowego

100 zł

Transport z Warszawy

350 zł

Honorujemy bony turystyczne 500 plus

RATY – możliwość płatności w ratach

Rata 1 – 1007 zł (40%) – płatna przy podpisaniu umowy
Rata 2 – 1380 zł (60%) – płatne do 10 czerwca

ZAREZERWUJ MIEJSCE

College Językowy

ul. Bereniki 99
80-299 Gdańsk
+48 509 450 964
kontakt@collegejezykowy.pl

Godziny pracy biura:
pon.–pt.: 9-17