fbpx

OBOZY JĘZYKOWE

OBOZY JĘZYKOWE

Angielski obóz nad polskim morzem to pełne zanurzenie w języku i niezapomniana zabawa z rówieśnikami od rana do wieczora!

Zapisz swoje dziecko na wakacyjną przygodę z językiem angielskim!

Podczas naszych wyjazdów szczególną dbałość przywiązujemy do stałego kontaktu z językiem angielskim i stworzeniu takich warunków, które umożliwiają uczestnikom cieszenie się z czasu spędzonego z rówieśnikami w trakcie wspólnej zabawy i nauki.

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka. To nasz znak rozpoznawczy. Uśmiechnięte buzie, pełne brzuszki, zmęczone nogi i głowy – w których aż kręci się od atrakcji – upojone radością i językiem angielskim.

Akcja ZANURZENIE

Zadbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo spędzanych wielu godzin w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego obóz językowy umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier językowych oraz poprawę umiejętności? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie wszystkich zmysłów. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas nad polskim morzem, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz je na jeden z turnusów już teraz.

Widzimy się już za chwilę!
Ahoj!

TURNUS I

Angielski obóz nad polskim morzem w Ostrowie

26.06-05.07.2022

TURNUS II

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

14.07-23.07.2022

Dlaczego obozy z Collegem Językowym?

1.

Bezpieczeństwo i niezawodność – doświadczenie w organizacji i prowadzeniu obozów, wykwalifikowana kadra.

2.

Sprawdzony autorski program – przeplatający zabawę, rekreację, gry zespołowe z czynną nauką poprzez codzienną komunikację językową.

3.

Zanurzenie w języku gwarantowane – ilość godzin odpowiadająca jednemu semestrowi nauki języka – żółta łódź podwodna.

4.

Pakiet atrakcyjnych wycieczek i prezenty dla każdego uczestnika – czapki oraz smycze z imiennym identyfikatorem.

5.

Ośrodki i domy wczasowe – wyjątkowe lokalizacje i wysokie standardy ze smacznym, domowym wyżywieniem.

6.

Honorujemy bony turystyczne 500 plus
Możliwość rat

Zapisując dziecko na nasz obóz masz gwarancję, że dzięki przyswojeniu użytecznych słówek i zwrotów w najbardziej naturalny sposób oraz zanurzeniu w języku angielskim podczas trwania obozu, spędzi ono fantastyczny czas ze swoimi rówieśnikami i uzyska pewność językową.

W doskonałej atmosferze zapewniającej integrację – pełnej zabawy i śmiechu, przygotujemy Twoje dziecko do swobodnego i pewnego porozumiewania się w języku angielskim w praktycznych, codziennych sytuacjach!

Zajęcia prowadzone są w formie kreatywnych warsztatów, konkursów, quizów i zabaw z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania językowego oraz wieku.

Oprócz zajęć tematycznych przygotowaliśmy również bogatą ofertę wypoczynku, którego aktywna forma sprawi, że wakacje będą pełne ruchu i zabawy.

Przewidziane są gry zespołowe: koszykówka, piłka nożna, siatkówka oraz rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa, badminton, ciekawy zestaw gier i zabaw ruchowych, turniej ping ponga. Oczywiście plażowym zabawom będą towarzyszyły kąpiele słoneczne i morskie.

Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę ciekawych atrakcji – wycieczkę na Hel do Fokarium, Latarnia morska, rejs statkiem Wikingów Drakkar, Muzeum Iluzji i Dom Rybaka – punkt widokowy we Władysławowie, Aleja Gwiazd Sportu , Park linowy, Lunapark Sowiński, Gwiazda Północy – wizyta w najbardziej na północ wysuniętym punkcie w Polsce, Wąwóz Lisi Jar, dyskoteki, ognisko z kiełbaskami, basen, turniej ping ponga, teleturniej Milionerzy, konkurs karaoke i wiele innych gier i zabaw.

Galeria

College Językowy

ul. Bereniki 99
80-299 Gdańsk
+48 509 450 964
kontakt@collegejezykowy.pl

Godziny pracy biura:
pon.–pt.: 9-17