fbpx

Ferie zimowe "Angielski obóz nad polskim morzem" we Władysławowie

Ferie zimowe "Angielski obóz nad polskim morzem" we Władysławowie

Zapraszamy na ferie zimowe do Władysławowa w dniach 14-20 stycznia 2023. 
Gwarantujemy 7 dni niezapomnianej przygody w świecie języka angielskiego. Dużo świetnej zabawy, sportu i rozrywki, nowe przyjaźnie i wspólnie spędzony czas. Nie zwlekaj, skończ z nudą i zapisz się już dziś!

Władysławowo

Władysławowo – w porze zimowej ma swój urok – cisza i spokój, całkowicie puste plaże oraz rześkie i czyste morskie powietrze pełne jodu. Kiedy jak nie teraz zatopić się w ten nadmorski spokój i zapewnić sobie dawkę ćwiczeń dla ciała i dla ducha. Postanowienie noworoczne to Willa Pomorzanka na ferie zimowe we Władysławowie.

Willa Pomorzanka

702 kroki od plaży, schowana od zgiełku, a wciąż w samym sercu Władysławowa, Willa Pomorzanka oferuje luksusowe warunki wypoczynku. Znajdują się tu eleganckie, świetnie wyposażone pokoje – dwu, trzy i czteroosobowe, wenecka sala balowa, sala biesiadna z kominkiem, sala szkoleniowa, sale z lustrami do zajęć tanecznych, sala kinowa, boiska do koszykówki i siatkówki, stoły do tenisa i stoły bilardowe, siłownia, miejsce na ognisko, wiata biesiadna z grillem oraz sala sportowa ze sprzętem do ćwiczeń, basen. 

Gustowna, urządzona w morskim stylu, przestrzenna sala jadalna to miejsce, w którym największy niejadek skusi się na domowe smakołyki przyrządzane z największą pieczołowitością. Weganie, wegetarianie oraz mięsożercy znajdą tu domowe posiłki, smaczne i dobrze zbilansowane dietetycznie. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu uginają się pod różnorodnością świeżych i świetnie skomponowanych posiłków. Wybór napojów ciepłych i zimnych do każdego posiłku – tylko tutaj tak bogaty.

Wspaniała obsługa, przemili właściciele i przestronne sale taneczne i sale rekreacyjne sprawiają, że do Willi Pomorzanka chce się wracać przez okrągły rok.

Program

W trakcie zimowego wypoczynku, Wasze dziecko zanurzy się, dosłownie i w przenośni, w porcji zdrowych ćwiczeń zarówno językowych jak i fizycznych.

Codzienne pływanie w basenie, ćwiczenia ogólnorozwojowe z trenerem, kurs tańca nowoczesnego i poznawanie najlepszych smaczków kultury anglosaskiej.
Liczne projekty, wieczór kinowy, ognisko z kiełbaskami, wycieczka do Gdyńskiego Akwarium, zwiedzanie Gdyni i okrętu Błyskawica sprawi, że Wasza pociecha nie będzie się nudzić. Dzieci poznają cudownych rówieśników, z którymi podzielą się swoimi pomysłami, przeżyją przygodę i odkryją nowe oblicza języka angielskiego poprzez sport, zabawę, wspólne rozwiązywanie zagadek i quizów, wycieczki, wspólne projekty i warsztaty oraz pełne zanurzenie w języku angielskim. Nic tak nie łączy jak zabawa, a nauka przez zabawę staje się przygodą, a nie nudnym siedzeniem w ławce.

Zabierz karimatę i wygodne ubranie, dobry nastrój i nastaw się na niezapomniane dni czynnego relaksu połączonego z poznawaniem kultury brytyjskiej, amerykańskiej, australijskiej. Mówienie po angielsku to bilet wstępu do świata, teraz ten świat zawita do nas w Willi Pomorzanka, gdzie poznamy inne zwyczaje, przysmaki, znane miejsca i sporty charakterystyczne dla Anglii, Szkocji, Walii, USA czy Australii.

See you soon!

Akcja ZANURZENIE

Zadbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo spędzanych wielu godzin w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego wyjazd na ferie zimowe z Collegem Językowym umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier językowych oraz poprawę umiejętności? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie wszystkich zmysłów.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz swoją pociechę już teraz. Przeczytaj więcej o naszej metodzie nauczania w zakładce O metodzie.

Widzimy się już za chwilę!

Harmonogram

Cena zawiera

 • autorski program językowy (35 godz. / 6 dni) i sportowo-rekreacyjny
 • 5 wejść na basen, który znajduje się na miejscu w Willi Pomorzanka; codzienne ćwiczenia sportowe – ogólnorozwojowe (karimata obowiązkowa, taśma do ćwiczeń także)
 • 6 noclegów w ośrodku Willa Pomorzanka we Władysławowie słynącego z niesamowitych sal tanecznych, basenu, pysznego jedzenia i cudownych właścicieli
 • śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację, obiadokolację w dniu przyjazdu oraz śniadanie i prowiant na drogę w dniu wyjazdu
 • ognisko z kiełbaskami
 • dyskoteka
 • wycieczka do Gdyni i zwiedzanie Akwarium, okrętu Błyskawica oraz Muzeum Miasta Gdyni
 • zwiedzanie Władysławowa – wieża widokowa oraz spacer deptakiem Aleja Gwiazd Sportu, port i nabrzeże, muzeum generała Hallera
 • ubezpieczenie NNW
 • prezenty od Collegu Językowego dla każdego uczestnika (smycz z identyfikatorem, kubek z logo CJ na smakowitą zimową herbatkę )

Cena nie zawiera

 • transportu do Władysławowa i spowrotem

Ferie zimowe “Angielski obóz nad polskim morzem” we Władysławowie

14.01-20.01.2023 (7 dni / 6 noclegów)
Wiek: 9-15 lat

Cena

2100 zł

Zniżka dla uczniów Collegu Językowego

100 zł

Honorujemy bony turystyczne 500 plus

RATY – możliwość płatności w ratach

Rata 1 – 1050 zł (50%) – płatna przy podpisaniu umowy
Rata 2 – 1050 zł (50%) – płatne do 22.12.2022

ZAREZERWUJ MIEJSCE

College Językowy

ul. Bereniki 99
80-299 Gdańsk
+48 509 450 964
kontakt@collegejezykowy.pl

Godziny pracy biura:
pon.–pt.: 9-17