fbpx

Angielski obóz nad polskim morzem w Ostrowie

Angielski obóz nad polskim morzem w Ostrowie

Zapraszamy na tegoroczny obóz języka angielskiego w Ostrowie. Gwarantujemy niezapomniane 10 dni wakacyjnej przygody w świecie języka angielskiego!
Wszystkie ręce na pokład! Zaczynamy! Ahoj!

Ostrowo

Tegoroczny obóz języka angielskiego odbędzie się w GIM Ostrowo.
Ostrowo leży ok. 65 km od Gdańska i jest niewielką miejscowością położoną w odległości 10 minut spacerem od plaży i obszaru Nadmorskiego Parku Krajobrazowego nad otwartym morzem, pomiędzy Jastrzębią Górą a Karwią. Biały kolor piasku na plaży, zielony sosnowy las i uzdrawiający mikroklimat czystego, morskiego powietrza sprawiają, że miejsce to jest doskonałą bazą dla osób lubiących spokój i ciszę, jak i tych preferujących bardziej aktywny wypoczynek na łonie natury. Czyli uczestników obozów językowych z Collegem Językowym!

GIM Ostrowo

Na obszarze ponad 6 hektarów znajduje się GIM Ostrowo – ośrodek wyróżniający się posadowieniem na obszarze leśnym. Jest tu duże, trawiaste boisko, boisko do siatkówki plażowej czy teren do gry w kosza. Znajdują się tu duża sala gimnastyczna, dwie mniejsze sale do ćwiczeń, salki rekreacyjne, ping pong, piłkarzyki, a także miejsce do grillowania czy ogniska. Za płotem w lesie można zorganizować podchody, a na rowerach pojechać do Jastrzębiej Góry czy Karwi. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny.

Gustownie urządzona, nowoczesna stołówka sprawia, że wyborne posiłki, smaczne i dobrze zbilansowane dietetycznie, smakują jeszcze bardziej. Śniadania i obiady są serwowane w postaci suto zastawionego szwedzkiego stołu, a obiady na półmiskach. Dokładki są ochoczo wydawane, kiedy widać, że wszystkim smakuje. Codziennie pieczone domowe ciasto jest absolutnym hitem do kupienia w sklepiku każdego dnia, który jest czynny w Planszówce Bistro, a bogate zaopatrzenie i jego wesoły wystrój, a przede wszystkim niewysokie ceny sprawiają, że codzienne wycieczki do sklepu we wsi stają się całkiem zbędne.

Program

Sprawdzony autorski program Cały JA – przeplatający zabawę, rekreację, gry zespołowe z czynną nauką poprzez codzienną komunikację w języku angielskim oraz rozwój kompetencji 4K to gwarancja zanurzenia w języku i „skoku w nadprzestrzeń” językową. To także ilość godzin angielskiego odpowiadająca jednemu semestrowi nauki języka w szkole.

Tutaj Twoje dziecko poczuje oszałamiającą magię nadmorskiego powietrza, odetchnie pełną piersią, zażyje kąpieli słonecznej i morskiej, a wszystko to na jednej z najpiękniejszych plaż w pasie Morza Bałtyckiego, które znajdują się właśnie tu, między Jastrzębią Górą a Dębkami. A wieczorem pośpiewa z nami przy ognisku, upiecze kiełbaskę, pozna cudownych rówieśników, z którymi w ciągu dnia będzie przeżywać przygody, odkrywać nowe oblicza języka angielskiego poprzez sport, zabawę, wspólne rozwiązywanie zagadek i quizów, wycieczki, wspólne projekty i warsztaty oraz pełne zanurzenie w języku angielskim, zupełnie jakby płynęło żółtą łodzią podwodną. Odpocznie i wybawi się za wszystkie czasy!

Akcja ZANURZENIE

Dbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo godzin spędzanych w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego obóz językowy umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier i poprawę umiejętności językowych oraz kompetencji 4K? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie Całego JA. Metoda Cały JA została stworzona i przetestowana przez zespół specjalistów, dydaktyków oraz nauczycieli i więcej przeczytasz o niej w zakładce O metodzie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas nad polskim morzem, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz je na jeden z turnusów już teraz!

Widzimy się już za chwilę!
Ahoj!

Harmonogram

Cena zawiera

 • autorski program językowo-sportowo-rekreacyjny (68 godz./10 dni)
 • 9 noclegów w ośrodku GIM Ostrowo
 • śniadanie, obiad i kolację; obiad i kolację w dniu przyjazdu oraz śniadanie w dniu wyjazdu
 • ognisko z kiełbaskami
 • park linowy
 • dyskoteka
 • wycieczka na jedyną w Polsce „pustynię” z ruchomymi piaskami, pięknymi lagunami i wydmami do Słowińskiego Parku Narodowego
 • wycieczka do Labirynt Łeba Park wraz z Magicznym Ogrodem Gier – labirynt i wielkoformatowe gry z różnych stron świata zrobione z drewna w rozmiarze XXL – drużynowe, indywidualne, logiczne i strategiczne
 • wycieczka fakultatywna do Lunaparku Sowińskiego oraz rejs szybką łodzią motorową RIB we Władysławowie
 • ubezpieczenie NNW
 • całodobowa opieka pielęgniarki
 • opieka ratownika na plaży strzeżonej
 • prezenty od Collegu Językowego dla każdego uczestnika (czapka i smycz z identyfikatorem)

Cena nie zawiera

 • transport z Warszawy nad morze i spowrotem – 450 zł

Wycieczki fakultatywne

 • wizyta do Lunaparku Sowiński we Władysławowie – 50 zł
 • rejs szybką łodzią motorową RIB – 50 zł

TURNUS II

Angielski obóz nad polskim morzem
w Ostrowie

16.07-25.07.2023 (10 dni / 9 noclegów)
Wiek: 6–16 lat

Cena

2799 zł

Zniżka dla uczniów Collegu Językowego

100 zł

Transport z Warszawy

450 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

College Językowy

ul. Bereniki 99
80-299 Gdańsk
+48 509 450 964
kontakt@collegejezykowy.pl

Godziny pracy biura:
pon.–pt.: 14.30-20.00