fbpx

College Językowy

Kursy egzaminacyjne

Kursy egzamina-
cyjne

Kursy egzamina-
cyjne

Dlaczego My?

Z dumą oświadczamy, że zostaliśmy oficjalnym partnerem British Council Poland w ramach programu partnerskiego dla szkół i instutcji Addvantage Member Scheme.

O tym, że przygotujemy Cię do prestiżowych egzaminów Uniwersytetu Cambridge, takich jak B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, TOEFL, IELTS wiesz już od dawna.

Chcesz napisać jeden z prestiżowych egzaminów z języka angielskiego? Zależy Ci na solidnym przygotowaniu do części ze słuchania, czytania, pisania oraz mówienia? Dzięki przygotowaniu z nami bez problemu zaliczysz egzaminy B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, TOEFL, IELTS.

Zaliczenie prestiżowego egzaminu z języka obcego nie tylko daje ogromną dawkę pewności językowej, wiedzy i satysfakcji, ale także otwiera drogą do studiów za granicą czy lepiej płatnej pracy.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że każdy jest w stanie uzyskać certyfikat C1 Advanced, TOEFL czy IELTS – kluczowe jest odpowiednie przygotowanie.

W jaki sposób przygotujemy Cię do egzaminu?

Przez naszą autorską metodę prowadzenia zajęć, której celem jest zapewnienie jak największego zrozumienia przerabianych tematów, odpowiedni dobór materiałów oraz bieżące monitorowanie postępów ucznia poprzez stały kontakt z nauczycielem. Będziesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w przyjaznej atmosferze sprzyjającej chłonięciu wiedzy. Zaufaj profesjonalistom i już dziś zapisz się na kurs, aby za kilka miesięcy cieszyć się z prestiżowego dyplomu Uniwersytetu Cambridge.

Jak wygląda nasz kurs egzaminacyjny?

  • przygotowując się bazujesz na zadaniach egzaminacyjnych
  • zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do swobodnego zaliczenia części słuchania, czytania, pisania oraz mówienia
  • uczysz się odpowiedniego zarządzania czasem podczas egzaminu
  • nauczysz się najskuteczniejszych technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych
  • uczysz się w małej grupie, dzięki czemu możesz liczyć na indywidualne podejście ze strony nauczyciela
  • zdobywasz „pewność językową” – dążymy do tego, aby nasi uczniowie używając języka obcego czuli się w nim swobodnie
  • w połowie kursu otrzymasz raport z progresu w nauce
  • zawsze możesz liczyć na pomoc nauczyciela w bieżących pracach domowych, pomocy szkolnej lub wyjaśnieniu tematu, którego nie rozumiesz

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Skontaktuj się z nami!