fbpx

Angielski obóz nad polskim morzem

Angielski obóz nad polskim morzem

Angielski obóz nad polskim morzem to pełne zanurzenie w języku i niezapomniana zabawa z rówieśnikami od rana do wieczora!

TURNUS I

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Wiek: 7–17 lat
19.07–27.07.2024

TURNUS II

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Wiek: 7–17 lat
24.07–02.08.2024

TURNUS III

Angielski obóz nad polskim morzem w Ostrowie k/Karwi

Wiek: 6–15 lat
18.08–26.08.2024

Zapisz swoje dziecko na wakacyjną przygodę z językiem angielskim już teraz i zgarnij atrakcyjny rabat!!

Podczas naszych obozów szczególną dbałość przykładamy do stałego kontaktu z językiem angielskim i stworzeniu takich warunków, które umożliwiają uczestnikom maksymalne cieszenie się z czasu spędzonego z rówieśnikami w trakcie wspólnej zabawy i nauki przez zabawę.

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka. To nasz znak rozpoznawczy. Uśmiechnięte buzie, pełne brzuszki, zmęczone nogi i głowy – w których aż kręci się od atrakcji – upojone radością i językiem angielskim.

Akcja ZANURZENIE

Dbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali, przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo godzin spędzanych w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego obóz językowy umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier i poprawę umiejętności językowych oraz kompetencji 4K? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie Całego JA. Metoda Cały JA została stworzona i przetestowana przez zespół specjalistów, dydaktyków oraz nauczycieli, więcej przeczytasz o niej w zakładce O metodzie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas nad polskim morzem, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz je na jeden z turnusów już teraz.

Widzimy się już za chwilę!
Ahoj!

Dlaczego obozy z Collegem Językowym?

1.

Bezpieczeństwo i niezawodność – doświadczenie w organizacji i prowadzeniu obozów, wykwalifikowana kadra.

2.

Sprawdzony autorski program Cały JA – przeplatający zabawę, rekreację, gry zespołowe z czynną nauką poprzez codzienną komunikację w języku angielskim oraz rozwój kompetencji 4 K.

3.

Zanurzenie w języku i „skok w nadprzestrzeń” gwarantowane – ilość godzin angielskiego odpowiadająca jednemu semestrowi nauki języka w szkole.

4.

Pakiet atrakcyjnych wycieczek i prezenty dla każdego uczestnika – czapki i bidony na wodę z logo CJ oraz smycze z imiennym identyfikatorem

5.

Ośrodki i domy wczasowe – sprawdzone i bezpieczne lokalizacje o wysokim standardzie ze smacznym, domowym wyżywieniem.

6.

Atrakcyjne rabaty oraz możliwość płatności ratalnej

Zapisując dziecko na nasz obóz masz gwarancję, że dzięki przyswojeniu użytecznych słówek i zwrotów w najbardziej naturalny sposób oraz zanurzeniu w języku angielskim podczas trwania obozu, spędzi ono fantastyczny czas ze swoimi rówieśnikami i uzyska pewność językową.

W doskonałej atmosferze zapewniającej integrację – pełnej zabawy i śmiechu, przygotujemy Twoje dziecko do swobodnego i pewnego porozumiewania się w języku angielskim w praktycznych, codziennych sytuacjach!

Zajęcia prowadzone są w formie kreatywnych warsztatów, gier, konkursów, quizów, projektów, nauki piosenek po angielsku i zabaw językowych z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania językowego oraz wieku, w trakcie których dzieci szkolą swoje umiejętności komunikacyjne, kooperacyjne, kreatywne oraz krytycznego myślenia.

Oprócz zajęć tematycznych przygotowaliśmy również bogatą ofertę wypoczynku, którego aktywna forma sprawi, że wakacje będą pełne ruchu i zabawy.

Przewidziane są gry zespołowe: podchody, wyścigi z woreczkami, toczenie opony, ja „taczka”, dwa ognie, piłka nożna, siatkówka plażowa, turniej badmintona, ping-ponga i kręcenia hula-hop, taniec, park linowy, gra terenowa. Oczywiście plażowym zabawom będą towarzyszyły kąpiele słoneczne i morskie pod okiem ratownika na plaży strzeżonej, konkurs w budowaniu najpiękniejszego zamku, wiele wspaniałych gier i zabaw drużynowych.

Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę ciekawych atrakcji – wycieczka do fokarium na Hel z karmieniem fok, latarnia morska w Helu oraz promenada nadmorska, platforma widokowa i kładka spacerowa nad wydmami z tarasami widokowymi w Helu, pomnik Neptuna – kopia włoskiej rzeźby na Bulwarze Nadrmoskim w Helu, Kopiec Kaszubów w Helu, Bursztynowa Latarnia Morska, zwiedzanie molo w Juracie, park linowy we Władysławowie, dyskoteka, ognisko z kiełbaskami, gra terenowa oraz wycieczki fakultatywne – Lunapark Sowiński we Władysławowie oraz rejs szybką łodzią RIB.