fbpx

College Językowy

Kursy maturalne

Kursy maturalne

Dlaczego My?

Zależy Ci na jak najlepszym przygotowaniu się do matury, lecz nie wiesz w jaki sposób się przygotować? Obawiasz się, że może nie starczyć Ci czasu lub, że podczas nauki będziesz bazował na nieodpowiednich metodach?

Zapisz się na nasz kurs. Gwarantujemy, że będziesz uczestniczyć w kreatywnych zajęciach prowadzonych przez specjalistów. Dzięki takiemu przygotowaniu wejdziesz w maju do sali egzaminacyjnej ze spokojem oraz poczuciem odpowiedniego przygotowania.

Zadbamy o to, abyś uczył się rzeczy, które zapewnią Ci najwyższy wynik. Będziesz pracować w oparciu o zadania maturalne. Twoim lektorem będzie osoba, która doskonale zna reguły rządzące tym testem, a zajęcia będą odbywały się w przyjaznej atmosferze. Napisz maturę celująco i dostań się na wymarzone studia! Zadbamy nie tylko o to żebyś otrzymał jak najwyższy wynik z egzaminu, ale także przygotujemy Cię pod kątem odpowiedniego podejścia do testu. Nauczysz się w odpowiedni sposób rozplanować w czasie rozwiązanie matury oraz będziesz wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę podczas egzaminu.

NOWOŚĆ! Nasi specjaliści od studiów zagranicą udzielą Ci bezpłatnych konsultacji, w jakich krajach i za ile możesz studiować swój wymarzony kierunek! W wielu krajach europejskich można studiować za darmo! Wiedziałeś?

Zdobywając wysokie wyniki z matury z języka obcego nie tylko zwiększasz swoje szanse dostania się na wymarzone studia, ale także wkraczasz w dorosły świat z biegłą znajomością języka angielskiego.

Future is now!

W jaki sposób przygotujemy Cię do matury?

 • rozwiązujesz zadania egzaminacyjne
 • nauczysz się odpowiedniego zarządzania czasem podczas egzaminu oraz najskuteczniejszych metod rozwiązywania zadań otwartych i zamkniętych
 • rozwiązujesz próbne arkusze egzaminacyjne
 • piszesz wewnętrzną maturę próbną, aby poczuć się jak na egzaminie
 • przystępujesz do próbnego egzaminu ustnego
 • przygotowując się do matury pisemnej i ustnej opanujesz język angielski na poziomie umożliwiającym Ci swobodną komunikację i swobodne używanie języka
 • opanujesz wszystkie potrzebne na egzaminie umiejętności – czytania ze zrozumieniem, słuchania, pisania oraz mówienia
 • w połowie trwania kursu otrzymasz raport z progresu w nauce
 • dzięki naszemu kursowi wejdziesz w maju do sali egzaminacyjnej z poczuciem spokoju oraz odpowiedniego przygotowania
 • średni wynik naszych kursantów z ostatnich lat, to 92% !
 • nauczyciel jest Twoim mentorem – mówi Ci, co wymaga większego nakładu pracy z Twojej strony, wyznacza Ci cele oraz sposoby ich osiągnięcia

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Skontaktuj się z nami!