fbpx

College Językowy

Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci

Dlaczego My?

Dzieci posiadają wrodzoną łatwość do nauki języków. Lecz sama ta zdolność nie wystarczy, niezbędna jest też radość czerpana z zajęć oraz umiejętność zaszczepienia w uczniu poczucia jego sprawczości.

Przeprowadzimy Twoje dziecko od pierwszych kroków w nowym świecie języka obcego do umiejętności swobodnego i poprawnego mówienia, czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz poprawnego pisania w języku obcym. Twoje dziecko nauczy się kooperacji, kreatywności, komunikacji i myślenia krytycznego. Będzie potrafiło odróżnić fakt od opinii. Elementy międzyprzedmiotowe z podstawy programowej klas 1-3, m.in. z przyrody i matematyki, sprawią, iż uczeń spostrzeże, że wiedza to nie oderwane kawałki materii, ale elementy, które ze sobą harmonijnie się łączą. Dzięki naszym ciekawym, stymulującym naturalne predyspozycje do nauki języka metodom, uczeń zbuduje swoją pewność siebie, lepszą samoocenę, dostrzeże swoje postępy i ukształtuje osobiste poczucie sukcesu. Pracując w grupie, nad projektami czy rozwiązywaniem problemów uczeń sam czuje, że w tym procesie jest ważne jego „Całe Ja”, a każdy pomysł tak samo wartościowy jak innych dzieci.

Każdy uczeń ma możliwość przystąpienia do egzaminu zewnętrznego Starters, Movers i Fliers organizowanego przez Uniwersytet Cambridge. Każdy z poziomów to około 1 rok nauki, dzięki czemu zapewniamy ciągłość nauczania i spójny program edukacyjny. Nawyk słuchania, czytania ze zrozumieniem, pisania, swobody w mówieniu poprzez rozwój kompetencji 4K i podejście do egzaminu zbuduje jego poczucie wartości i sprawczości, a także świetnie przygotuje je do kolejnych egzaminów i testów w jego drodze do sukcesu i rozwoju językowego.

NOWOŚĆ! Start, Move, Fly – program nauczania przygotowujący małych zwiadowców do egzaminów YLE Uniwersytetu Cambridge* oraz nauka umiejętności 4K.

*Egzamin YLE są egzaminami płatnymi. College Językowy bierze udział w programie partnerskim British Council – Addvantage. W każdym z testów: Starters, Movers i Fliers sprawdzane są 3 obszary biegłości językowej – słuchanie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie oraz mówienie. Koszt egzaminu wynosi około 300 zł. Zapisując się na egzamin przez CJ uczeń otrzymuje dodatkową zniżkę. Każdy uczeń otrzymuje certyfikat z zaznaczoną ilością tarcz w każdej z umiejętności (max 15) po miesiącu od przystąpienia do egzaminu. College Językowy organizuje i przeprowadza w trakcie roku szkolnego dodatkowe egzaminy próbne dla wszystkich dzieci chętnych do przystąpienia do egzaminu YLE.  

Twoje dziecko nauczy się języka czerpiąc z tego radość i dobrze się przy tym bawiąc!

Co zapewniamy podczas kursu?

 • zajęcia z doświadczonym i kompetentnym lektorem, który będzie przewodnikiem dziecka po świecie języka i zadba o przyjazną atmosferę na zajęciach
 • „pewność językową”, dążymy do tego, aby nasi podopieczni używając języka obcego czuli się w nim swobodnie
 • Twoje dziecko zdobędzie podstawową wiedzę o świecie, kulturze i historii państw, w których dany język jest używany, utrwali elementy matematyki i przyrody z klas 1-3
 • dzięki pracy w grupach oraz odpowiedniemu podejściu naszych doświadczonych lektorów dziecko rozwinie kompetencje 4K oraz będzie potrafiło odróżnić fakt od opinii
 • zbuduje pewność siebie i ukształtuje osobiste poczucie sukcesu
 • spróbuje swoich sił w próbnym egzaminie Cambridge
 • grupę z rówieśnikami
 • naukę przez zabawę w oparciu o bogaty zestaw różnorodnych gier, konkursów, quizów i piosenek (również multimedialnych)
 • bieżący kontakt z lektorami umożliwiający stałą kontrolę postępów dziecka
 • dwukrotnie w semestrze, uczeń otrzyma raport o postępach w nauce
 • po zaliczeniu testu końcowego uczeń otrzyma dyplom ukończenia danego poziomu zaawansowania

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Skontaktuj się z nami!