fbpx

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Angielski obóz nad polskim morzem we Władysławowie

Zapraszamy na tegoroczny obóz języka angielskiego we Władysławowie. Gwarantujemy niezapomniane 10 dni wakacyjnej przygody w świecie języka angielskiego!
Wszystkie ręce na pokład! Zaczynamy! Ahoj!

Władysławowo

Tegoroczny obóz języka angielskiego odbędzie się w Willi Pomorzanka we Władysławowie. Władysławowo – niezmiennie znajdujące się na pierwszym miejscu w rankingach najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych nad Bałtykiem – to prawdziwa perła na mapie turystycznej Polski, pełna atrakcji dla dzieci i młodzieży. W sezonie letnim tętniące życiem, mieniące się wszystkimi kolorami, smakami i melodiami lata, fikuśnie kiwa na nas palcem zapraszając na najlepsze gofry, watę cukrową i lody.

Willa Pomorzanka

702 kroki od plaży, schowana od zgiełku, a wciąż w samym sercu Władysławowa, Willa Pomorzanka oferuje luksusowe warunki wypoczynku. Znajdują się tu eleganckie, świetnie wyposażone pokoje dwu, trzy i czteroosobowe, wenecka sala balowa, sala biesiadna z kominkiem, sala szkoleniowa, sale z lustrami do zajęć tanecznych, sala kinowa, boiska do koszykówki i siatkówki, stoły do tenisa i stoły bilardowe, siłownia, miejsce na ognisko, wiata biesiadna z grillem oraz sala sportowa ze sprzętem do ćwiczeń, basen, gabinet lekarski, miejsce na ognisko oraz Orlik i dodatkowa sala gimnastyczna jest tuż za płotem. 

Gustowna, urządzona w morskim stylu, przestrzenna sala jadalna to miejsce, w którym największy niejadek skusi się na domowe smakołyki przyrządzane z największą pieczołowitością. Weganie, wegetarianie oraz mięsożercy znajdą tu domowe posiłki, smaczne i dobrze zbilansowane dietetycznie. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu uginają się pod różnorodnością świeżych i świetnie skomponowanych posiłków. Wybór napojów ciepłych i zimnych do każdego posiłku – tylko tutaj tak bogaty.

Plaża ma kolor najczystszej bieli, a zielony sosnowy las znajdujący się w Nadmorskim parku Krajobrazowym i mikroklimat czystego, morskiego powietrza z dużą zawartością jodu sprawiają, że miejsce to, niezmiennie, od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością licznie przybywających turystów, sportowców (centrum przygotowań olimpijskich) oraz uczestników obozów, w tym obozów językowych z Collegem Językowym!

Program

Sprawdzony autorski program Cały JA – przeplatający zabawę, rekreację, gry zespołowe z czynną nauką poprzez codzienną komunikację w języku angielskim oraz rozwój kompetencji 4K to gwarancja zanurzenia w języku i „skoku w nadprzestrzeń” językową. To także ilość godzin angielskiego odpowiadająca jednemu semestrowi nauki języka w szkole.

Tutaj Twoje dziecko poczuje oszałamiającą magię nadmorskiego powietrza, odetchnie pełną piersią, zażyje kąpieli słonecznej i morskiej, a wszystko to na jednej z najpiękniejszych plaż w pasie Morza Bałtyckiego, które znajdują się właśnie tu, między Jastrzębią Górą a Dębkami. A wieczorem pośpiewa z nami przy ognisku, upiecze kiełbaskę, pozna cudownych rówieśników, z którymi w ciągu dnia będzie przeżywać przygody, odkrywać nowe oblicza języka angielskiego poprzez sport, zabawę, wspólne rozwiązywanie zagadek i quizów, wycieczki, wspólne projekty i warsztaty oraz pełne zanurzenie w języku angielskim, zupełnie jakby płynęło żółtą łodzią podwodną. Odpocznie i wybawi się za wszystkie czasy!

Akcja ZANURZENIE

Dbamy, aby nawet Ci uczestnicy, którzy są naprawdę nieśmiali przełamali barierę w mówieniu po angielsku. 

Mimo godzin spędzanych w szkolnej ławce wiele dzieci wciąż posiada barierę językową. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zajęcia są mało angażujące i nie wykorzystują naturalnych skłonności młodych ludzi do chłonięcia języków obcych. Dlaczego obóz językowy umożliwi Twojemu dziecku przełamanie barier i poprawę umiejętności językowych oraz kompetencji 4K? Ponieważ Twoje dziecko będzie uczyło się w w naturalny dla niego sposób – przez zabawę oraz zaangażowanie Całego JA. Metoda Cały JA została stworzona i przetestowana przez zespół specjalistów, dydaktyków oraz nauczycieli i więcej przeczytasz o niej w zakładce O metodzie. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło fantastyczny czas nad polskim morzem, przełamało barierę w mówieniu oraz poprawiło swoje umiejętności językowe, to zapisz je na jeden z turnusów już teraz!

Widzimy się już za chwilę!
Ahoj!

Harmonogram

Cena zawiera

 • autorski program językowy (70 godz. / 10 dni) i sportowo-rekreacyjny
 • 9 noclegów w ośrodku Willa Pomorzanka we Władysławowie
 • śniadanie, obiad i kolację; obiad i kolację w dniu przyjazdu oraz śniadanie w dniu wyjazdu
 • ognisko z kiełbaskami
 • park linowy
 • dyskoteka
 • basen
 • fokarium, latarnia morska, pomnik Neptuna, Kopiec Kaszubów, bursztynowa latarnia morska i wydmy na Helu
 • Molo w Juracie
 • przejażdżka młyńskim kołem w Lunaparku Sowińskim (widok z lotu ptaka)
 • gra terenowa
 • Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie
 • ubezpieczenie NNW
 • opieka pielęgniarki
 • opieka ratownika na plaży strzeżonej
 • prezenty od Collegu Językowego dla każdego uczestnika (czapka i bidon na wodę z logo CJ oraz smycze z imiennym identyfikatorem)

Cena nie zawiera

 • transport z Warszawy nad morze i spowrotem – 450 zł

Wycieczki fakultatywne

 • wizyta w Lunaparku Sowińskim we Władysławowie – ok. 50 zł
 • rejs szybką łodzią motorową RIB – ok. 50 zł

TURNUS II

Angielski obóz nad polskim morzem
we Władysławowie

24.07-02.08.2024 (10 dni / 9 noclegów)
Wiek: 7-17 lat

* przy zapisie 2 osób

Cena

2999 zł

Zniżka dla uczniów Collegu Językowego

100 zł

Transport z Warszawy

450 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

College Językowy

ul. Bereniki 99
80-299 Gdańsk
+48 509 450 964
kontakt@collegejezykowy.pl

Advantage_Badge_Starter-Member_RGB_Digital_PNG_z ramką

Godziny pracy biura:
pon.–pt.: 15.00-20.00