fbpx

College Językowy

Angielski

Angielski

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Bez wątpienia, angielski to język międzynarodowej komunikacji. Posługuje się nim półtora miliarda ludzi, a jego nieznajomość w XXI wieku może okazać się prawdziwym problemem. Brak znajomości języka angielskiego w dzisiejszych czasach oznacza brak możliwości komunikowania się poza granicami własnego kraju! Niezależnie od tego czy chcesz podjąć naukę za granicą, wykorzystać go w rozwoju swojej kariery, czy też podróżować po świecie, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że znajomość tego języka będzie Ci niezbędna.

Przeprowadzimy Cię przez proces nauki języka angielskiego w sposób lekki i skuteczny. Nauczysz się języka „żywego” i prawdziwie przydatnego. Czekają Cię ciekawe i aktywne zajęcia zamiast podręcznikowego wkuwania. Nauczysz się płynnie i swobodnie mówić, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem staną się dla Ciebie naturalne, a poprawne pisanie nie będzie stwarzało żadnych problemów.

Z nami staniesz się obywatelem świata!

Do kogo kierowane są nasze kursy?

Nasze kursy są kierowane do:

Zajęcia są prowadzone na każdym poziomie zaawansowania.

dla początkujących

dla średnio zaawansowanych

dla zaawansowanych

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Największy nacisk w naszej szkole kładziemy na to, aby nauka była skuteczna i przyjemna. Dlatego prowadzimy zajęcia w grupach nie większych niż 5-osobowych, to zapewnia indywidualne podejście do każdego z uczniów. Kompetentni lektorzy z bogatym doświadczeniem zadbają o progres w nauce oraz przyjazną atmosferę na zajęciach.

Ucz się z nami na zajęciach skrojonych na Twoją miarę.